Cepte Diyetisyen

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.9 MB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Dyt. Ayşe Tuğba Şengel
Mobil cihazınız ile sizde diyet yapmanın tadını çıkartın.

Akıllı mobil cihazınız sizlere kaliteli diyet programları ile sağlıklı bir zayıflama sunuyor. Kilosundan mutlu olmayan insanların güvenerek kullanabilecekleri Cepte Diyetisyen uygulaması sizler için ücretsiz olarak sunulmuştur. Online bir diyet uygulaması olan Cepte Diyetisyen mobil uygulamasını kullanmaya başladığınız andan itibaren vücudunuzdaki değişimi göreceksiniz. 

Öğünlerinizin fotoğrafını çekerek beslenme günlüğü oluşturabilir ve bu beslenme günlüğünüze göre diyetisyeniniz sizi düzenli takip eder. Diyetisyeniniz her gün sağlık bilgilerinize göre öğünlerinize yıldız verir ve size özel önerilerde bulunur. Hatta hedefinize ve sağlık bilgilerinize göre size özel diyet programı talep edebilirsiniz. Diyetisyene ulaşmak için harcayacağınız zamandan tasarruf sağlar ve istediğiniz zaman diyetisyeninize ulaşabilme imkanı verir. Sağlıklı zayıflamak isteyenler, kilo almak isteyenler, sadece sağlık beslenmek isteyenler, emziren anneler, vejeteryanlar ve sporcular gibi birçok farklı kişiye sürekli diyetisyen desteği ve motivasyonu sağlar.

Mobil cihazlarınız her alanda olduğu gibi diyet yapmak isteyenler için bir yolunu bulup fayda sağlıyor. Bunu da diyet yapmak için özel olarak geliştirilmiş mobil uygulamalar ile sağlıyor. Cepte diyetisyen uygulaması da her an cebinizde olacak diyet uzmanınız olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Cepte Diyetisyen indir
DİĞER SÜRÜMLER