Cepte Diyetisyen

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.9 MB
  • Version 2.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Dyt. Ayşe Tuğba Şengel
Özel diyet koçunuz artık mobil cihazınızda.

Android mobil cihazınız artık özel diyet koçluğunuzu da üstleniyor. Cepte Diyetisyen uygulamasına sizde ücret ödemeden sahip olun ve diyet programınızı siz değil uygulama takip etsin. Meslek olarak da diyetisyenlik yapan Ayşe Tuğba Şengel tarafından geliştirilen Cepte Diyetisyenlik uygulaması mobil cihazınız sayesinde her an yanınızda olacaktır.

Hangi öğünde neler yemeniz gerektiğini sizlere sunan ve bunları titizlikle takip eden Cepte Diyetisyen uygulaması ile sizde daha fit bir vücut elde edebilirsiniz. Diyetisyeninizin sizlere bulunmuş olduğu önerileri uygulama üzerinden takip edebilir ve ona göre sağlıklı bir sistem ile ilerleme kat edebilirsiniz. 

Mobil uygulamada bulunan kaydınız sayesinde diyetisyeniniz her anınızı takip eder, ona göre öneriler ve telkinler ile programı geliştirmeye devam eder. Sizde yaza daha fit başlamak istiyorsanız Cepte Diyetisyen ile zayıflayabilirsiniz. Sadece diyet amaçlı değil de sağlık amaçlı da kullanabileceğiniz Cepte Diyetisyen uygulamasına sizde ücretsiz olarak sahip olun. 

Diyetisyeniniz sizlere özel diyet programını en doğru şekilde sizlere hazırlar ve uygulama üzerinden bu listeyi takip edebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi sağlık alanında yanınızda olan mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu uygulamalardan geri kalmayın. 

 

Daha Fazla Göster
Cepte Diyetisyen indir
DİĞER SÜRÜMLER